Category: Kręgle

Mistrzostwa Tucholi w Kręglach Klasycznych.

W dniach 18-19.06. 2022 r. na kręgielni OSiR odbędą się Otwarte Mistrzostwa Tucholi w Kręglach Klasycznych. Pierwotny termin zawodów został zmieniony ze względu na terminarz Mistrzostw Polski. W tym roku do tradycyjnych klasyfikacji zawodników dodaliśmy ranking par który uatrakcyjni przebieg zawodów. Poniżej prezentujemy regulamin mistrzostw.

Speedway Team I Mistrzem Gminnej Ligi Kręglarskiej.

W ubiegłą sobotę zakończyła się Gminna Liga Kręglarska. Wśród 6 zespołów występujących w Fazie Play Off to właśnie pierwsza ekipa Speedway’a sięgnęła po końcowy triumf. Gratulujemy zwycięskiej ekipie i czekamy na kolejne edycje Ligi. I – Speedway Team I II – Hydrobig III – JK Bysław

II Turniej Fazy Play Off Rozegrany

Poniżej przedstawiamy wyniki II-ego Turnieju fazy Play Off Gminnej Ligi Kręglarskiej oraz harmonogram kolejnych rozgrywek.

Turniej Miast w Kręglach Klasycznych

 Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w kolejnym Turnieju Miast. Po raz piąty spotkamy się w Tucholi w dniach 4-5.03.2022 r., turniej zostanie rozegrany na kręgielni OSiR Tuchola, przy ul. Pocztowej. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Pani Ewa Iwicka: mail: ewa_iwicka@wp.pl lub tel. 506 172 611 Poniżej przedstawiamy plan rozgrywek.

I Kolejka Fazy Play Off Rozegrana

W ubiegłą niedziele rozegrana została pierwsza kolejka fazy Play Off Gminnej Ligi Kręglarskiej. Poniżej przedstawiamy wyniki oraz harmonogram II kolejki.

Gminna Liga Kręglarska Wchodzi w Decydującą Fazę.

Poniżej przedstawiamy harmonogram fazy Play Off która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 13.02.2022.

Runda Zasadnicza Gminnej Ligi Kręglarskiej Zakończona.

Poniżej prezentujemy wyniki końcowe po ostatnim turnieju rundy zasadniczej gminnej ligi kręglarskiej.

Kręgle na WOŚP

Do turnieju siatkówki i futsalu z okazji 30-ego finału WOŚP dołączają zawody na kręgielni. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej gry i wsparcia tej pięknej inicjatywy.

Harmonogram ostatniej kolejki Gminnej Ligi Kręglarskiej

Liga Kręglarska

Skip to content