„Halówka 2011/2012” za nami


33 drużyny przystąpiły w październiku do kolejnego już sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Cieszące się niezmiennym zainteresowaniem  rozgrywki zgromadziły ponad 300 zawodników. Przez blisko 4 miesiące rozegrano 185 spotkań, które z trybun obejrzało kilka tysięcy widzów. Rywalizacja, szczególnie w I lidze toczyła się do samego końca i dopiero ostatnia kolejka przyniosła rozstrzygnięcia. Ostatecznie ligę zwyciężyła drużyna 7 Wspaniałych, na drugim miejscu uplasował się zespół Szafrana Rozety a na trzecim Olpas Kęsowo.  Królem strzelców z dorobkiem 27 bramek na koncie został Patryk Kaszczyszyn z Szafrana Rozety.                                          Do drugiej ligi spadły zespoły Totala PR i Meble Producenta T. Moller

Drugą ligę z kompletem pkt. zwyciężyła drużyna Aqua Impex Tuchola, która wraz z drugim zespołem, Białowieską Lokomotywą awansowały do ligowej elity .Do III ligi spadły natomiast zespoły KU AZS Tuchola, Cyber Net i WKS Stobno. 12 bramek wystarczyło by zostać królem strzelców. Tyle goli umieścił w bramce Artur Opic z Białowieskiej Lokomotywy.

Trzecią ligę wygrała drużyna Zjednoczeni Komorza i razem z Zibą Rytel, Drużyną Pierścieni i Prusiną Śliwiczki awansowała do ligi wyżej. Królem strzelców został zawodnik Prusiny Śliwiczki, Arkadiusz Domachowski.

Pełne zestawienie końcowych wyników zamieszczamy poniżej.

Skład I, II i III ligi.

I liga

II liga

III liga

Skip to content