SPORTOWO – PIKNIKOWY XXXVII BIEG BOROWIAKÓW

Za nami piękne wakacyjny czas. Od 2 września rytm dnia wypełnia głównie nauka i pobyt w szkole. Dlatego każda okazja by móc poszukać aktywności na świeżym powietrzu powinna cieszyć i mobilizować zarówno młodzież jak i rodziców. A warto, bo już 28 września po raz 37 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbędzie największa masowa impreza dla dzieci i młodzieży, czyli słynny BIEG BOROWIAKÓW. Kilkuset uczestników, wypełnione rodzicami, dziadkami, znajomymi trybuny, wspaniała oprawa, to wszystko sprawia, że Bieg Borowiaków to prawdziwe święto sportu. W tym roku organizatorzy przygotowali szczególną atrakcję. W trakcie zawodów sportowych odbywać się będzie również:

Piknik Zbożowy czyli „Promowanie żywienia opartego na produktach zbożowych”.        W programie pikniku między innymi:

– degustacje potraw zbożowych, pieczywa, wyrobów cukierniczych,

– konkursy tematyczne z nagrodami dla dzieci i dorosłych,

– występy zespołów artystycznych.

Na stadionie, w przerwie między biegami  zaprezentuje nam się zespół wokalno – taneczny „Młodzi Borowiacy” reprezentujący SP nr 3 w Tucholi.

Wszystkie niezbędne informacje zamieszczamy poniżej w Regulaminie 37 Biegu Borowiaków.  Aby stanąć na starcie wypełnić trzeba również Kartę startową zamieszczoną poniżej regulaminu.

Na stadion zapraszamy całe rodziny. Czeka nas wiele sportowych emocji.

REGULAMIN

KARTA STARTOWA – MŁODZIEŻ

KARTA STARTOWA – DOROŚLI

Skip to content