BIEG DO WOLNOŚCI

Burmistrz Tucholi wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców na wspólny „BIEG DO WOLNOŚCI”, który odbędzie się 10 listopada na stadionie OSiR – u. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy biegowe przygotowania do uczczenia 100 – lecia Niepodległości Tucholi, i pokonaliśmy dystans 1918 metrów. W tym roku dokładamy 1 metr, a w przyszłym będziemy już biegać  jubileuszowe 1920 m.  Dystanse nawiązują oczywiście do lat w których Polska i Tuchola odzyskiwała niepodległość. Jeśli ktoś nie będzie czuł się na siłach aby pobiec, to będzie oczywiście możliwość przejścia tych niespełna dwóch kilometrów o kijkach.

W „BIEGU DO WOLNOŚCI”   mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 10 rok życia, dlatego apelujemy do rodziców, szkół i wszelkich placówek oświatowych o aktywny udział  i zaangażowanie w to patriotyczno – sportowe święto. Co warte podkreślenia – nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja. Do startu pozostało jeszcze troszkę czasu, aby spokojnie przygotować się do pokonania 1919 metrów. Liczymy na liczny udział mieszkańców i piękne świętowanie naszej NIEPODLEGŁOŚCI.

Czekamy 10 listopada na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

Początek tego nietypowego biegowego święta o godzinie 11:11 ale wcześniej należy zapisać się na bieg i złożyć kartę startową.

Poniżej załączamy regulamin oraz karty startowe, które wypełnić musi każdy uczestnik biegu.

REGULAMIN

KARTA STARTOWA – MŁODZIEŻ NIEPEŁNOLETNIA
KARTA STARTOWA – DOROŚLI

Skip to content