XIX GRAND PRIX W TENISA ROZSTRZYGNIĘTY

W ostatnią sobotę 7 marca odbył się ostatni, czwarty już tenisowy turniej  w ramach XIX Grand Prix. Przez cztery soboty zawodnicy w ośmiu kategoriach zbierali punkty, które ostatecznie zadecydowały o kolejności w poszczególnych grupach wiekowych. Jak zwykle rywalizacja trwała do samego końca, a o miejsca na podium zawodnicy walczyli do ostatnich setów. W kilku kategoriach nie było niespodzianek i wygrywali zawodnicy, którzy i w ubiegłym roku świętowali zwycięstwo. W poszczególnych kategoriach na najwyższym stopniu podium stanęli:

seniorki – Ewa Kamrowska, Lniano, juniorki – Dominika Przybylska, Stobno, kadetki – Marcelina Kamrowska, Lniano, młodziczki – Izabela Krieze,

seniorzy – Adam Pieczka, Cekcyn, juniorzy – Aleksy Lipkowski, Brzozie, kadeci – Kacper Szymański, Pruszcz, młodzicy – Daniel Szymański, Pruszcz.

Szczególne podziękowania dla wszystkich wytrwałych tenisistów, którzy stanęli przy stołach i znaleźli wolny czas na podjęcie rywalizacji.

Podziękowania również dla opiekunów, rodziców i oczywiście sędziów zawodów panów: Janusza Zielińskiego, Dariusza Marcinka, Ryszarda Klunder i Macieja Mewsa.

Poniżej prezentujemy ostateczną klasyfikację.

WYNIKI XIX GRAND PRIX

Skip to content