XI BIEG ŚW. HUBERTA i I WIRTUALNY BIEG ŚW. HUBERTA ZA NAMI

Od 24 do 31 października rozgrywany był XI Bieg św. Huberta. Zawody rozgrywane były w formie wirtualnej. Każdy biegacz zmagał się z 15 kilometrami w swoim miejscu zamieszkania, a uzyskany wynik rejestrował w specjalnym panelu wyników, dodając fotkę z aplikacji, która śledziła osiągnięcia poszczególnych uczestników biegu. W podobnej formule odbywały się zawody w NW. Trudno zresztą nazwać tegoroczny Bieg św. Huberta zawodami w tym ścisłym słowa znaczeniu. Uczestnicy rywalizacji nie otrzymywali bowiem, za wyjątkiem satysfakcji, żadnych poza medalem okolicznościowym nagród. Pełne upominków, pucharów, i przeróżnych nagród stoły, stojące na mecie w hali widowiskowo – sportowej, w tym roku stoją, ale głęboko schowane w magazynach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi, i czekają na XII Bieg św. Huberta, który zaplanowany jest na 23 października 2021 r. Miejmy nadzieję, że już w prawdziwych leśnych warunkach, przepięknych Borów Tucholskich.

Tegoroczna jedenasta edycja zgromadziła na starcie 112 zawodników.  Najlepszy wynik wybiegał Kamil Nadrowski z Bełchatowa. Spośród tucholskich biegaczy najlepszym okazał się wracający do wysokiej formy, Marek Wojtas.

Nordic Walking, w którym wzięło udział 20 uczestników, padł łupem Zbigniewa Gwizdały z Gołąbka, który podtrzymał zwycięską passę w naszych zawodach.

Warto nadmienić, że z 21 zawodników uczestniczących w dotychczasowych biegach, aż 14 może zaliczyć na swoim koncie udział we wszystkich XI edycjach.

Zgodnie z zapowiedzią odbyło się również losowanie Voucherów na masaż dla zawodników z Tucholi, którzy ukończyli bieg i nordic. Nagrodę ufundował Robert Grabowski, były kolarz i specjalista od regeneracji najlepszych, zawodowych grup kolarskich na świecie. Od kilku tygodni regeneruje mięśnie tucholskich pacjentów w swoim gabinecie masażu w Tucholi. Spośród 11 sklasyfikowanych mieszkańców Tucholi, Robert wylosował masaż dla Wojciecha Gabryela. A ponieważ w nordicu jedyną uczestniczką z Tucholi była Dorota Gabryel, stało się jasne, że masaż będzie miał wyjątkowo małżeński charakter. Lista zawodników z Tucholi poniżej w linku.

LOSOWANIE VOUCHERÓW – LISTA ZAWODNIKÓW Z TUCHOLI

 

 

 

 

 

Wszystkim, którzy wzięli udział w XI Biegu Św. Huberta serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Do Tucholi zapraszamy za rok.

XI Bieg św. Huberta odbywał się w ramach cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

WYNIKI XI BIEG ŚW. HUBERTA        /        WYNIKI XI NORDIC WALKING

Skip to content