TENISOWE GRAND PRIX ZA NAMI

W ostatnią sobotę odbył się w hali widowiskowo – sportowej czwarty, finałowy turniej XVII cyklu Grand Prix w Tenisa Stołowego. W większości kategorii zawodnicy do końca walczyli o jak najwyższe miejsca w klasyfikacji turniejowej. Emocji a co się z tym wiąże niespodzianek nie brakowało. Formuła regulaminowa, według której w generalce liczą się punkty z trzech najlepiej zagranych turniejów sprawia, że każdy pojedynek jest niezwykle ważny. Nie inaczej było i tym razem. Ostatecznie w poszczególnych kategoriach wygrywali:

Seniorki – Iwona Gadomska (Chojnice), seniorzy – Arkadiusz Dłużewski (Chojnice), juniorki – Dominika Przybylska (Stobno), juniorzy – Łukasz Pruski (Raciąż), kadetki – Patrycja Grzonkowska (Stobno), kadeci – Szymon Gąsiorowski (Gostycyn), młodziczki – Anna Skórcz (Pruszcz), młodzicy – Hubert Karwasz (Gostycyn).

Jak widać wśród zwycięzców trudno szukać reprezentantów z Tucholi. Drugi już rok w najsatarszych kategoriach najlepsi okazali się zawodnicy z Chojnic. W młodszych rocznikach podobnie jak w latach poprzednich górą Stobno, Raciąż, Gostycyn, Pruszcz. Może w przyszłych edycjach miejscowi zawalczą o chociaz o jeden tytuł.

Wszystki dane z poszczególnych czterech turniejów znajdująsię poniżej w zakładce klasyfikacja.

KLASYFIKACJA.

FOTKI