VI MILA TUCHOLSKA, I CROSSFIT TUCHOLSKI i POMOC IGORKOWI

Już za kilkanaście  dni na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi będziemy świadkami niezwykłych sportowych emocji. W niedzielę 8 lipca, odbędzie się bowiem VI MILA TUCHOLSKA  poprzedzona I CROSSFITEM TUCHOLSKIM, podczas którego Fundacja Dzieciom –  „Zdążyć z Pomocą” przeprowadzi akcję – POMÓŻ IGORKOWI.

Początek zawodów crossfitowych zaplanowano na godzinę 14:30. Swoje umiejętności, siłę i sprawność będą prezentować zarówno panowie (dwie kategorie: do 90 kg i powyżej), oraz panie (jedna kategoria – open). Zapisy do zawodów o godz. 14:00. Wpisowe 20 zł. Organizatorzy przygotowują również konkurencje   i niespodzianki dla najmłodszych uczestników zawodów. Czuwająca nad wszystkim, znakomita onegdaj lekkoatletka Karolina Hoppe obiecuje, że zaplanowane konkurencje gwarantują znakomitą zabawę nie tylko na murawie, ale również wśród kibiców.

O godzinie 17 natomiast rozpocznie się popularna bardzo wśród polskich średniodystansowców  VI Mila Tucholska. Te rozgrywane od kilku lat zawody na trwałe już wpisały się kalendarz lekkoatletycznych imprez, jakie oglądać możemy na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.  Również i w tym roku, Arek Wiśniewski, inicjator, pomysłodawca i organizator zarazem zapewnia, że nie zabraknie świetnych lekkoatletów i rywalizacji stojącej na wysokim poziomie. Tradycyjnie też zawodom towarzyszyć będą Biegi po słodycze w których na bieżni ścigać się będą dzieci od najmłodszych do tych już bardziej zaawansowanych lekkoatletów.  Wszystkie informacje na zamieszczonych plakatach.

Do obaczenia 8 lipca, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

 

 

 

Skip to content