SZTAFETA „100 na 100” JUŻ W SOBOTĘ

Zapisz się na bieg sztafetowy i zdobądź nagrodę dla Twojego miasta!
Weź udział w rywalizacji o nagrodę w postaci wyposażenia sali sportowej dla wybranej  szkoły w Tucholi i Wąbrzeźnie, wśród biegaczy rozlosowana zostanie nagroda specjalna wysokiej jakości rower!

Sztafety 100 x 100 z okazji 100 – lecia powrotu Kujaw  i Pomorza do Wolnej Polski  rozgrywane będą równolegle w dwóch miastach województwa w Tucholi i Wąbrzeźnie. Startujemy już w sobotę 18 lipca na godzinę 11:00.

Sztafety to rywalizacja Tucholi i Wąbrzeźna. W każdym mieście o tej samej godzinie startują zawodnicy. Na bieżni jednocześnie przebywa 2 zawodników, którzy łącznie „nabijają” dystans dla danego miasta, aż  o pokonania jest 100 km łącznie. Miasto, którego zawodnicy jako pierwsi pokonają dystans 100 km wygrywa sztafetę.  Każdy uczestnik pokonuje minimum jedno okrążenie bieżni.
W Tucholi sztafety odbędą się na Stadionie Miejskim OSiR, przy ul. Warszawskiej, w Wąbrzeźnie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej.
Do udziału w sztafetach zapraszamy biegaczy z całego województwa!

Wystarczy zgłosić swój udział  zapisać się pod linkiem  https://zapisy.sts-timing.pl/637/
lub osobiście w biurze zawodów w dniu imprezy. W wziąć udział w rywalizacji o nagrodę w postaci wyposażenia sali sportowej dla wybranej  szkoły w Tucholi i Wąbrzeźnie.

Uczestnicy sztafet będą mogli na bieżąco śledzić rywalizację.  Na stadionach na specjalnych monitorach wyświetlać się będą, bowiem wyniki on – line

Dla każdego uczestnika wydarzenia przygotowany zostanie pamiątkowy dyplom.
Dla wszystkich uczestników zapewniono poczęstunek w postaci napojów i owoców.

Organizatorem wydarzenia jest Województwo Kujawsko – Pomorskie.

ZAPISY

REGULAMIN

Skip to content